Svadby a eventy | BAYNACH

Hľadáte miesto snov pre vašu svadbu

Láska a Víno idú ruka v ruke. Víno je láska na celý život.

Príprava na svadbu znamená veľa práce a mať prehľad o veciach si vyžaduje organizačné schopnosti. Naplánujte si svadbu jednoducho a pohodlne, dokonalú a nezabudnuteľnú.
Prejsť na rezerváciu
Neopakovateľné chvíle

Duša človeka a duša vína sa dá spoznať skrz lásku

Oslava, hostina?

Miesto pre vašu oslavu vo vinárstve BAYNACH

Ideálne miesto pre zážitky

sme tu pre vás

Stretnutie s rodinou a priateľmi pri príležitosti osláv narodenia, výročia, alebo len tak, pre radosť zo života. Skvelé jedlo , výborné vína pochádzajúca z našej pivnice a s vinohradov Bojničiek - výborná atmosféra.

Rezervovať termín

Možnosti v našom vinárstve

Svadba je ten najkrajší deň

Svadba je dňom "D", deň ktorý chcete mať nezabudnuteľný a dlho v pamäti ako výnimočnú oslavu života, ako deň spojenia dvoch ľudí. Sme tu práve pre tento cieľ - dokonale precítiť vaše očakávania a do bodky splniť to, ako si predstavujete tento váš deň "D". BAYNACH EVENT využíva zrenovované pôvodné priestory reštaurácie Podomnica, o kvalitu jedál sa stará šéfkuchár p. Imrich, servis a služby pre hostí sú dokonalé vďaka nášmu profesionálnemu personálu a z našej pivnice vyberáme pre váš skvelé kúsky od našich vinárskych majstrov. 

Navyše, slnko a letné obdobie ponúka možnosti, ako využiť krásu vinohradov pre zážitkové fotenie, prípadne hostinu priamo pod terasami našich vinohradov. 

Degustačný večer s našimi vínami

Degustácia v prostredí nášho vinárstva - poučná, zaujímavá a zábavná ???? To všetko v štýlových priestoroch 70-tich rokov, spojená s odborným výkladom našich vinárskych majstrov. Cieľ? Ochutnať, spoznať a preveriť svoje chuťové kalíšky, alebo sa len potešiť chuťou dobrého vína priamo u domáceho vinára. 

A aby sme neostali len pri chuti vín, kvalitný "záhryz", prípadne pripravený chutný bufetový stôl, možnosti sú rôzne. Degustácie si je možné rezervovať predom, obvyklý minimálny počet 15 ľudí max pri degustácii do 25 ľudí.

Rodinné oslavy

Životné jubileá, narodenie dieťatka, krstiny prípadne oslava sviatostí. Prepojenie špičkového vína priamo od tvorcov so skvelou gastronómiou a krásnym štýlovým prostredím, to sú hlavné benefity a predpoklady príjemne strávenej rodinnej oslavy. 

Firemné eventy, teambuilding, workshopy

Lepšie firemné či obchodné priateľstvá? Prečo nie práve vo vinárstve BAYNACH. Vinárstvo je situované priamo v obci Bojničky, vzdialené menej ako 80 km od Bratislavy, 30 km od najbližšieho krajského mesta Trnava a len o niekoľko viac kilometrov je vzdialená Nitra. V najbližšom okolí je viac ako 500 ha vinohradov, preto okrem výbornej gastronómie vieme zabezpečiť aj firemné aktivity priamo vo viniciach a samozrejme naše výborné vína. 

Víno je krásny nápoj, vie výborne spájať a preto len ťažko nájsť lepšieho miesta pre budovanie lepších, užších vzťahov v rámci firemného kolektívu. 

 

Profesionalita, nápaditosť a ochota naplniť vaše očakávania

Eventy vo vinárstve BAYNACH

Svadba či oslava u nás
Rezervujte si váš vysnívaný termín

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Vitajte na stránke vinárstva Baynach.
Byť zodpovedný k svojmu okoliu je filozofiou vinarstva BAYNACH, preto ak chcete navštíviť naše webstránky s ponukou vinárskych produktov, musí byť váš vek vyšší ako 18 rokov.
Máte 18 alebo viac rokov?