Kde kúpiť | BAYNACH

Kde kúpiť


Naše produkty môžete zakúpiť aj v sieti našich obchodných predajcov.BAYNACH Vinárstvo
Vinárska predajňa - Bojničky 54 Zobraziť na mape www.baynach.sk 033/730 15 62 Možnosť osobného odberu

Víno od nás, priamo z Bojničiek, príďte a môžete si vybrať a ochutnať z celého sortimentu vín, ktoré vyrábame a predávame, prípadne len pripravujeme do predaja.

Tommy´s Coffee
Stöcklova 19, Bardejov Zobraziť na mape www.facebook.com/TommysBardejov/

V žiadnej dobrej kaviarni nemôže chýbať dobré víno... Chybná úvaha? Určite nie, tak ako v dobrej káve odhalíte jemné nuansy a rozdiely v chuti, to isté platí aj o kvalitnom víne, ktoré nie je len zmes vody, alkoholu, kyselín a cukru, ale má svoje špecifické aromatické látky, ktoré v dobrom víne objavíte presne tak isto ako v kvalitnej káve. Tommy´s Coffee ponúka vína BAYNACH.

Cartel Reštaurácia
Zobraziť na mape https://www.cartelbb.sk/

Jedinečné miesto s moderným, ale predsa útulným designom. Príďte si vychutnať výnimočnú atmosféru, skvelé drinky a jedlo, ktoré si podmaní vaše zmysly. V Cartel coffee bar and kitchen si užijete všetko pod jednou strechou.

slovenskévíno.ONLINE
Slovenské Víno s.r.o. Na Smetance 16, 120 00 Praha 2 Zobraziť na mape slovenskevino.online +420 725 813 077

BAYNACH dostupný aj v Českej Republike a online? Presne tak a to vďaka slovenským nadšencom etablovaným v Prahe. Kompletná ponuka nášho vinárstva je v ponuke tohto šikovného eshopu, dostupná pre všetkých slovenských "lokálpatriotov" ktorým chýba naše vínko so šťavnatou kyselinkou a nižším cukrom :)

 

 

Vinotéka Modranka
Sereďská 178 Zobraziť na mape 0910501497

Krásna vinotéka v centre obce Modranka, ponúka okrem vybraných odrôd našich vín aj dobrú čerstvú kávičku a čerstvé pečivo. 

Vinotéka La Vigne
Kyjevské námestie 10, Banská Bystrica Zobraziť na mape www.lavigne.sk

Vinotéka v širšom centre Banskej Bystrice, ktorá sa zameriava hlavne na kvalitné slovenské vinárstva. Ak kvalitné a slovenské, potom nemôžeme chýbať ani my s vínami BAYNACH. Vo vinotéke LaVigne nájdete takmer celú ponuku našich vín, preto ak hľadáte v Banskej Bystrici viete kde ísť.

Večierka De Luxe
Trnava, Halenárska 15 Zobraziť na mape

Večierka nie je len o sortimente základných potravín. V tejto milej večierke nájdete chutné čerstvé zákusky, výbornú kávičku, čerstvé lahôdky a tiež slušný sortiment našich vín BAYNACH. 5 odrôd vína z kolekcie RA:ZA a tiež 8 odrôd z kolekcie BAYNACH premium.

 

FAJNE POTRAVINY
Hlavná 2, Košice Zobraziť na mape www.facebook.com/fajnepotraviny/

FAJNE POTRAVINY je koncept, ktorý sa viac a viac presadzuje na slovenskom trhu s potravinami - ponúka kvalitné slovenské produkty s rodokmeňom. V ich ponuke nemôže chýbať ani 100% regionálne vinárstvo BAYNACH, to sú vína z vinohradníckej oblasti PONDUS, vína s charakterom terroiru povodia Váhu. Na pultoch nájdete našu kolekciu vín RA:ZA.

Viecha Jašter
Hlohovec Zobraziť na mape www.jaster-hlohovec.sk

Tradičná viacha na okraji Hlohovca, široká ponuka jedál, rodinná atmosféra, široký výber v miestnej vinotéke s možnosťou posedenia a degustácie miestnych vín

Pivárnička nad rýnkom
Radlinského, Hlohovec Zobraziť na mape 0904 479 869

Príjemné posedenie v peknom prostredí pri pive a vínku v centre Hlohovca.

Vinotéka pod Urbánkom
ulica M.R. Štefánika, Hlohovec Zobraziť na mape www.podurbankom.sk +421 911 560 946

Najstaršia vinotéka s najširšou ponukou vín a doplnkového sortimentu v Hlohovci, kvalitná a odborná pomoc pri výbere priamo od majiteľa p. Kalmana je samozrejmosťou

Rosenthal Penzión
penzión s reštauráciou v centre obce Ružindol Zobraziť na mape www.penzionrosenthal.sk

Prekrásna reštaurácia s terasou, v ktorom si vychutnáte každé jedno. Reštaurácia vyniká svojou rozmanitou ponukou jedál a samozrejme výbornou vínnou kartou aj s vínami BAYNACH

Fresh Market
Fresh Market Bratislava, V predajni Dobré Jablká Zobraziť na mape www.dobrejablka.sk

Na tomto mieste nájdete kvalitné miestne ovocie od malých producentov s doplnkovým potravinárskym sortimentom v ktorom nemôžu chýbať vína z Bojničiek - vína BAYNACH

Predajňa Dobré Jablká
Lipnická ulica, Dunajská Lužná Zobraziť na mape www.dobrejablka.sk

Na tomto mieste nájdete kvalitné miestne ovocie od malých producentov s doplnkovým potravinárskym sortimentom v ktorom nemôžu chýbať vína z Bojničiek - vína BAYNACH

Piešťanský klub ŽiWell
Winterova 3, Piešťany Zobraziť na mape www.ziwell.sk

"Neopunkový" klub v centre Piešťan v ktorom nemôže chýbať ponuka kvalitných vín z našej produkcie - tak ak máte chuť na dobré víno a vegánsku stravu, ste správne

Vinotéka VinoDecant
Zimná 71 (vchod z ulice Škultétyho) Zobraziť na mape www.vinodecant.sk 0905 303 906

Malá vínotéka v centre Spišská Nová Ves, ktorá je otvorená od mája 2014. Ponuku vín tvoria hlavne menšie slovenské vinárstva.

Piešťanský pivovar ŽiWell
Rekračná 3, Piešťany Zobraziť na mape www.ziwell.sk

Víno v pivovare? Prečo nie, najlepšie víno v najlepšom pivovare nemôže predsa chýbať.

Vinotéka Budatín
Budatínska ulica, Žilina Zobraziť na mape

Malá vinotéka v širšom centre krajského mesta Žilina s ponukou fľašových i sudových vín. 

Choco Loco
Hlavná 29, "Svatého pasáž" Trnava Zobraziť na mape

Víno a čokoláda, zdanlivo nevhodná kombinácia, no treba vyskúšať.. Pohár kvalitného červeného a kúsok kvalitnej belgickej čokolády vždy poteší

Kubbo Select
Toryská 5, Košice Zobraziť na mape www.facebook.com/Kubboselect/

KubBo Select, obchod prevádzkovaný fajnšmekrami, ktorí vedia čo a prečo ponúkajú. Odporúčame navštíviť, určite poradia so správnym výberom vína, piva, alebo destilátov.

Autokomplex R66 Coffee & Bar
Priemyselná 4165, Bardejov Zobraziť na mape www.facebook.com/AutokomplexBardejov/

Vína BAYNACH aj v ponuke prevádzky R66 v Bardejove. Kvalitné služby, výborná Coffee break zóna a ponuka vín z našej produkcie. Víno z Bojničiek v Bardejove :)

Locus Club
Štúrova 2, Liptovský Mikuláš 031 01 Zobraziť na mape www.locus-club.sk

Len to najlepšie - viac ako 150 druhov prémiového alkoholu, najmä rumov, koňakov, whisky a samozrejme BAYNACH vína - to všetko nájdete v Locus Clube v Liptovskom Mikuláši. 

 

Salaš Žiar
Žiarska dolina 378, 032 05 Žiar Zobraziť na mape www.ziarska-dolina.sk

Víno a syr? Krásna súhra chutí, tak prečo nie priamo na salaši v Žiarskej doline. Víno BAYNACH dorazilo aj do srdca Západných Tatier, neváhajte si pýtať to najlepšie z "dolniakov" - z regiónu PONDUS (Hlohovec-Šintava) aj na Liptove.

Tatranský Vinohrad - vinotéka v Lomnici
Tatranská Lomnica 120, 059 60 Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica Zobraziť na mape https://tatransky-vinohrad.business.site/

Z ofic popisu vinotéky "Malé Karpaty sa sťahujú do Tatier, aby priniesli tie najlepšie vína od malých, rodinných vinárstiev priamo pod štíty našich veľhôr" - výborný nápad, skvelé vína a my doplníme - aj víno BAYNACH z Regiónu Pondus zo spodného toku Váhu (od Hlohovca - po Šintavu) nájdete v tejto milej vinotéke

Impresso Café
Kyjevské námestie 9, Banská Bystrica Zobraziť na mape

Útulná sídlisková kaviareň na Bansko Bystrickej "Fončorde". Podľa recenzií (4,8 z 5,0) Top kaviareň v BB. Zákazníci sa cítia výborne vďaka príjemnému prostrediu a ľuďom, čo tam pracujú, cítia sa ako doma :)

Vinotéka Nová Lesná
Nová Lesná Zobraziť na mape

Milá a jednoduchá vinotéka v srdci Vysokých Tatier, v ktorej vždy nájdete ponuku našich vín BAYNACH. Vinotéka okrem predaja pre svojich pravidelných návštevníkov a hostí ponúka i možnosť spolupráce v distribúcii vín pre miestne hotely a reštaurácie

Vinotéka Pri Knižnici
Štúrova, 017 01 Považská Bystrica Zobraziť na mape +421903553515

Sídlisková vinotéka takmer v centre Považskej Bystrice, širšia ponuka regionálnych výrobcov vín s príjemnou servisom na hornom Považí poteší všetkých, ktorí hľadajú naše vínka z "dolného" Považia :)

Cassovia Vínotéka & Alkotéka
Trieda SNP 88, 040 11 Košice Zobraziť na mape https://cassovia-vinoteka-alkoteka.business.site/

Pekná košická vinotéka s jasnou víziou a chuťou ponúknuť krásne vína od slovenských vinárov. To že kvalita našich vín je na vysokej úrovni vedia nie len majitelia vinotéky, ale o túto informáciu sa radi podelia aj s návštevníkmi tejto vinotéky :) BAYNACH nájdete v užšom sortimente, ale verím že si nájdete to svoje obľúbené.

 
 
PalmStreetBoyz
Andreja Hlinku, 971 01 Prievidza Zobraziť na mape https://www.facebook.com/search/top?q=palmstreetboyz

Ázijské bistro v Prievidzi s ponukou vybraných vín BAYNACH - Sauvignon Blanc, Babovinka a Frankovka Modrá.

Víno priamo k Vašim dverám - HLOHOVEC
Predajne Starý otec
Predajne Diskonto
Šibačka 2024
Vitajte na stránke vinárstva Baynach.
Byť zodpovedný k svojmu okoliu je filozofiou vinarstva BAYNACH, preto ak chcete navštíviť naše webstránky s ponukou vinárskych produktov, musí byť váš vek vyšší ako 18 rokov.
Máte 18 alebo viac rokov?