Náš kamenný obchod BAYNACH | BAYNACH

Náš kamenný obchod BAYNACH

Vinárstvo BAYNACH otvorilo predajňu

V roku 2018 sme otvorili svoj prvý „showroom“ v centre Trnavy - kliknite pre Virtuálnu prehliadku nášho obchodu.

  

Vinotéka BAYNACH Trnava
Foto z vonku
Vinársky obchod BAYNACH
Interiér predajne

 

Ambíciou je ponúknuť kvalitné víno zo svojej produkcie a zároveň propagovať vinohradnícky región v ktorom pôsobíme a ktorý má úctyhodnú vinohradnícku tradíciu. Ponuku vín sme neobmedzili iba na sortiment BAYNACH, i keď ten je tu plne zastúpený, ale vybrali sme aj vína našich kolegov z oblasti, ktoré vhodne dopĺňajú náš sortiment. Vo vinotéke je možné vína bezplatne degustovať (degustačná ponuka sa pravideľne mení), pričom obvykle sa degustujú vína z jednej vybranej odrody  od rôznych výrobcov. Okrem nášho „domáceho“ vinárstva BAYNACH je možné nájsť vína z ponuky vinárov: Vino CHUDÝ (Vinohrady nad Váhom), Slobodné Vinárstvo (Majer Zemianske Sady), Víno Černý (Hlohovec), GOLGUZ(Hlohovec), Šintavan (Šintava) – každé z vinárstiev má svoje vlastné vinohrady lokalizované v oblasti spodného toku Váhu (oblasť od Hlohovca po Šintavu – PONDUS). Sortiment vín nie je veľmi široký, no myslíme si, že každý si dokáže nájsť ten správny „kúsok“ podľa chuti. Ponuku vín sme doplnili výrobkami od malých lokálnych výrobcov, nechýbajú chutné ovocné šťavy, výborná káva od pražiarov z Modry, kvalitné destiláty a aj výborné remeselné pivá z Piešťan (aj s ponukou špeciálu GRAPE BEER BAYNACH, ktorý obsahuje podiel hroznovej šťavy z odrody Zweigeltrebe).

Caption
Caption

 

Ponuka vín na slovenskom trhu je veľmi široká, ich dostupnosť cez rôzne predajne je taktiež veľmi dobrá, no mať možnosť degustovať vína, zároveň prijať informácie „z prvej ruky“ a nakoniec nakúpiť u samotného vinára a podporiť tak priamo výrobcu a región v ktorom sa tieto vína urodili – to nie je vôbec štandardom. Veríme, že tak ako všeobecne rastie kvalita ponúkaných vín na Slovensku, tak budú kladené aj vyššie nároky od vinárov-konzumentov na pôvod a zdroj hrozna, odrodový a regionálny charakter – a práve také vína sú dostupné vo vinotéke BAYNACH

Vinotéku nájdete na Štefánikovej 42 v Trnave.

 


Vitajte na stránke vinárstva Baynach.
Byť zodpovedný k svojmu okoliu je filozofiou vinarstva BAYNACH, preto ak chcete navštíviť naše webstránky s ponukou vinárskych produktov, musí byť váš vek vyšší ako 18 rokov.
Máte 18 alebo viac rokov?
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem